1999 yılında “En iyi ve en yeni teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Elektro Sistem Ltd. Sti. 23 yıldır laminasyon makineleri, plastik spiral, tel spiral ciltleme makineleri, para sayma makineleri ve  evrak imha makineleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamızın amacı en sağlıklı sayım ve kontrol imkanı sağlayan teknolojiyi  bir araya getirip müşterilerine en uygun çözümleri sunmak ve kalıcı çözümlere imza atarak amaçlar doğrultusunda başarıyla sonuçlandırmaktır.

Dolayısıyla sektörünün öncüsü olup, Türkiye’de para sayma makineleri, madeni para sayma makineleri, kağıt imha makineleri, para paketleme ve balyalama makineleri, sahte para kontrol makineleri ve karışık para sayma ve ayrıştırma(sorter-mixed), kağıt öğütme ve evrak öğütme makinelerinde sektörünü bir adım daha ileri taşımaktadır.

Yaratıcı tasarımları birikim ve tecrübesiyle birleştiren Elektro Sistem Ltd. Sti. dinamik uygulamaları ve sınırsız fikirleri ile Swat laminasyon makineleri sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti sunmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.