Para sayma makineleri

Para Sayma Makinesinin Yanı Sıra Sahte Para Hafiyesi


Sektör mensuplarımızın iş hayatına kolaylıklar katan cihazlar arasında sahte para dedektörü, para sayma makineleri ön plana çıkıyor. İhtiyaçlarınıza uygun, satış sonrası ihtiyaç halinde teknik servisinde sorun yaşamayacağınız ve her zaman ürününün arkasında duran bir firma ile çalışmanız sizi mutlu edecek. 21 yıldır para sayma ve evrak imha makinesi alanında hizmet sunan Elektro Sistem Ltd. Şti.; önce müşteri memnuniyeti diyen ve bunu sözde değil özde yapan bir marka olarak öne çıkıyor….


Gramı 450 TL’yi geçen ve rekor üstüne rekor kıran altın; her geçen gün daha fazla para anlamına geliyor. Kuyumcularımızın, sarraflarımızın ve döviz bürolarının her zaman olduğundan daha fazla kaliteli, ihtiyaçlara net yanıt veren ve sahte para konusunda çok daha duyarlı para sayma makineleriyle buluşma zamanı geldi.
1999 yılında Mustafa Yolcu ve Mustafa Aydın tarafından temelleri atılan ve o tarihten günümüze para sayma makinesi, evrak imha makinesi, para kontrol dedektörü alanında uzmanlaşan Elektro Sistem; patenti kendilerine ait olan swat ve Dünyaca ünlü Dors, Hitachi, Glory markalarının ürünlerini piyasaya sunuyor.
Markanın Pazarlama Müdürü Volkan Kayhan; Yeni nesil para sayma makinelerinin aynı zamanda sahte para yakalama konusunda bir hafiye gibi çalıştığını, doğru seçilen bir para sayma makinesinin çok kısa sürede kendisine ödenen paranın karşılığını sahibine geri iade edeceğini söyledi.

700 TL ile 15 000 TL arasında her bütçeye uygun farklı model para sayma makinesi ürün çeşitliliğine sahip olduklarını belirten Volkan Kayhan; “Yüksek kaliteli ürünlerimizin haricinde, etkin ve tüm Türkiye’yi kapsayan teknik servisimizle ön plana çıkıyoruz.
Müşterilerimizin 7/24 bize ulaşmalarını sağlamak adına 444 3 981 veya www.swat.com.tr adresinde WhatsApp üzerinden iletişim sağlamaktayız.
İthalatını yapmadığımız ve atıl durumda olan bizim satmadığımız, yeterli servis verilemeyen para sayma makinelerinin de tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Tamiri veya bakımı yapılan her makineye 6 ay garanti veriyoruz.
Satışını yapmış olduğumuz, Swat, Dors, Hitachi ve Glory ürünlerinin 2 yıl garanti süresi mevcut olup bu hizmetimiz TSE standartlarında sunulmaktadır.
Teknik servis hizmetlerimiz arasında en önemlilerinden yazılım güncelleme!


Kullanımda olan cihazların sahte para konusunda daha da başarılı olması için sürekli yeni yazılımlar geliştirmekteyiz.
Harici olarak kullanım ömrü süresince yedek parça desteğinin yanı sıra bakım, servis garantimizle müşterilerimize sunulmaktadır” diye konuştu.
Elektro Sistem ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanından resmi kurumlar, bankalar ve bir çok zincir mağaza dahil olmak üzere birçok firmanın tercih ettiğini, döviz ve kuyumculuk sektöründe de çok sayıda kuyumcunun iş hayatına kolaylıklar kattıklarını kaydeden Kayhan; sözlerini şöyle sürdürdü:


“Çözüm odaklı bir firmayız. Dünyaca ünlü birçok üretici ile çalışmaktayız. İthalat sürecini başlatmadan önce uzun süren test süreçleri sonucunda güzel işler başarıyoruz. Özellikle Rusya menşeili Dors, para sayma makineleri, mükemmel sonuçlar elde etmek için bizim taleplerimize göre güncellendi ve bize özel üretildi. Centralbank onaylı ve Sahte para yakalama konusunda tam bir uzman olan Dors 800 modelimiz, yüksek satış adetleri ve ekonomik fiyatı ile öne çıkıyor. Kendimize ait olan Swat marka cihazlarımız da kullanıcı dostu ve son derece hassas cihazlar. Yeni nesil, akıllı para sayma makineleri birçok ekstra özellikleriyle kuyumcu dostlarımızdan yoğun ilgi görüyor.”
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.